Miley&Demi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus ve Demi Lovato Fan!!!!

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yeni bir aşklar

YazarMesaj
esmer
Üye
Üye
esmer

Boğa Manda

yeni bir aşklar Empty
MesajKonu: yeni bir aşklar   yeni bir aşklar Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 5:48 pm

miley: tatlı şeker yardımsever bir kızdır demi ile selenanın kankasıdır demi: biraz sinirli tatlı arakdaşlarını çok seven bir kızdır selena: şirin ve bir o kadarda zeki bir kızdır miley ve demi ile çok iyi anlaşır nick: sempatik romantik biri joe: aradığı aşkı bulmaya çalışan biri tatlı çok matrak biridir taylor l.:buda nick ve joenin kankası utangaç 1. bölüm selena erkenden kalkmıştı demiyi uyandırdı okulun ilk günüydü hemen kahvaltı yapıp çıktılar bu kızlar abd ye yeni taşınmıştı okula gelirken mileyle karşılaştılar birbirlerine sarıldılar okula doğru yola çıktılar miley demi ve selena yeni olduğu için herkes onlara bakıyordu nick miley ye taylor selenaya joede demi ye bakıyordu . Ed mileyye çarpar kitapları düşer nick hemen miley ye yardım eder ve tanışırlar kızlar mileynin yanına gelir erkler ve kızlar tanışırlar SINIFTA miley ve nick birbirlerine bakarak gülümsüyorlardır joe demiden gözünü alamıyordur taylor ve selna sohbet ediyordur birden nick mileyye yaklaşarak okuldan sonra sinema teklifinde bulunur miley: kızlarda gelebilir dimi nick:tabi bende bizimkileri çağrırım miley: tmm ben kızlara soruyim miley: kızlar joe nick ve taylor ile sinemaya gidelim mi selena: ne güzel olur demi: bnada uyar miley:nick kızlarla konuştum gidebiliriz nick: bizimkilerde kabul etti o zaman sen tlf numaranı ver haberleşelim miley.tmm kızlar koşarak eve gelir hemen hazırlıklara başlarlar erkekler saçlarını yapıyordur nick mileyyi arar ve sinemanın önünde buluşurlar miley nick selena taylor demi joe yanyana oturur film başalar erkekler kızlara bakmaktan filmi izleyemiyorlardır kızlar bunun farkındadır fakat bu hoşlarına giodur film biter nick miley ben seni eve bırakabilirim der miley :önce kızlara sormalıyım kızlar arasında anlaşır ve joe demiyi nick mileyyi taylor selenayı eve bırakır kızlar eve gitmeden önce erkeklerin yanağına bir öpücük kondurur kızla yemek biley yemeden yatarlar herkes birbirini düşünüyordur ve hepsi mutludur yarın cumartesidir saat 11 olmuştur ve demi ile miley hala kalmamıştır selena bir kova soğuk suyu başlarından aşşağıya dökmüştür miley:bunu kim yaptıysa ödeticem demi: bunu kim yaptı selena ise gülmeklten yerlere yatmaktadır miley kalkar demi de yastıkları alıp savaşa başlarlar o sırada kapı çalar miley: ateşkes kapı der hepsi birden üzerindeki tüylerle birlikte kapıyı açar kapıakiler nick joe ve taylordır kızlar çok şaşırır ve bi okadarda utanır erkekler kızları böyle görünce kahkaha atmaya başlar demi: nasıl yardımcı olabiliriz ? joe: şey şey şey ... joe nin sanki dili tutulmuştur hemen nick dalar nick: sizi ziyarete geldik miley. tabi tabi hoşgeldiniz selena: içeri girin demi: kusura bakmayın miley. biz yastık savaşı yaptıkta taylor :neden? selena: ben bu iki kankamı soğuk suyla uyandırdım bana kızdılar miley: insan hiç soğuk suyla uyandırılırmı demi: aynen miley sana katılıyorum joe: sizi bu şekilde hayal bile edemiyorum demi:istersen sanada uygulamalı gösterebilirim der erkekler biraz daha oturduktan sonra evlerine dönmüştür kızlar şse yemek yapmaya girişmişlerdir
esmer
Üye
Üye
esmer

Boğa Manda

yeni bir aşklar Empty
MesajKonu: Geri: yeni bir aşklar   yeni bir aşklar Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 5:50 pm

yorumlarınızı bekliyorum eğer isterseniz 2 bölümü yazabilirim

yeni bir aşklar
1 sayfadaki 1 sayfası